طراحی سامانه و پلتفرم صرافی ها توسط تیم زمرد مدیا

ایجاد درگاه رسمی به صورت

وب سایت اختصاصی

ویژه کاربران اندروید

اپلیکیشن اندروید | APK

انتشار اطلاعات و قیمت به صورت خودکار با

ربات تلگرام خودکار

اتصال تمامی اطلاعات از طریق

وب سرویس API اختصاصی

بروزرسانی ساده و مرکزی با

 پنل بروزرسانی مرکزی

ویژه کابران آیفون

وب اپلیکیشن PWA

وب سرویس API اختصاصی

وب سرور Api صرافی با پیاده سازی بر روی بهترین و با کیفیت ترین سرور های داخلی و بین المللی و اتصال یک پارچه، وظیفه اتصال و ارسال اطلاعات در لحظه به تمامی سرویس ها از جمله وب سایت ، اپلیکیشن اندروید ، وب اپلیکیشن ، ربات تگلرام و تابلو های صرافی را به صورت هم زمان دارد و به عنوان ستون اصلی پلتفرم با بالاترین سرعت به محض ایجاد تغییرات در پنل آپدیت ، اطلاعات را آماده پردازش در هر یک از سرویس ها می کند.

خداحافظی 

 

با

 

پیچیدگی !

نسل جدید پلتفرم های صرافی

خدمات بیشتر ، کار هوشمندانه و کمتر !

 

این سیستم یک پنل بروزرسانی ساده شبیه اکسل داره که تقریبا کار باهاش در توان هر فردی ، از جمله یک فرد غیر حرفه ای نیز هست به طوری که فقط کافی اعداد و عنوان تغییر داده بشه تا در  لحظه توسط وب سرور Api اطلاعات بروز و دقیق به تمامی سرویس ها و مشتریان شما برسه !

 

به همین سادگی !

 

با یک بار تغییر در پنل بروزرسانی شاهد تغییر در لحظه در تمام سرویس ها شامل یک وب سایت کامل ، اپلیکیشن اندروید اختصاصی کامل ، وب اپلیکیشن PWA اختصاصی ویژه همه کاربران به ویژه کاربران Ios ، تابلو آنلاین نمایش قیمت به مشتریان حضوری و در نهایت یک ربات تلگرام کاملا خودکار باشید !

خیر همه چیز ساده و از طریق پنله !

 

شما چه لپ تاپ داشته باشید ، چه تبلت ، چه موبایل اندروید یا حتی آیفون از طریق اپلیکیشن و … فقط کافی بخش پنل بروزرسانی شوید و عنوان و قیمت هارو تغییر بدید و تمام !

 

همه جا آپدیت شد !

همه چیز ساده و فقط از طریق پنله !

 

شما از طریق پنل به راحتی و تنها با یک بار تغییر میتونید اپلیکیشن اندرویدی که در دسترس کاربران هست یا دانلود کردن و وب اپلیکیشن PWA تحت وب خودتون که add to home screen شده یا حتی کاربر به صورت زنده میبینه رو تغییر بدید و هیچ کار اضافه ای نیاز ندارید جز یک بار آپدیت پنل !

و باز هم فقط پنل !

 

بدون نیاز به هیج پروکسی و … و حتی بدون نیاز به وارد شدن به کانال تلگرام کافی اطلاعات از طریق پنل بروزرسانی کنید تا ربات طراحی شده از طریق بهترین سرور های دنیا و با اتصال مستقیم به سرور های تلگرام به راحتی در هر ۵ دقیقه آخرین قیمت و تاریخ بروزرسانی به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته در اختیار کاربران بذاره !

البته میتونیم تنظیمات ارسال هم مطابق نیاز شما تغییر بدیم تا مشتری های بلقوه شما همیشه آگاه باشن و در صورت نیاز به ارز اولین گزینه شما باشید !

تنها با ایجاد تغییر در پنل 

 

بدون نیاز به خرید تابلوهای قدیمی که عملا کابرد گرافیکی خاصی ندارند و همچنین علاوه بر جاگیر بودن و مشکلات فنی مختلفی نیز دارند و در بازار هم صرفا برای این کار استفاده می شوند و کاربرد دیگر جز نمایش قیمت ندارند شما می توانید با استفاده از چند یا یک نمایشگر ساده مثل تلوزیون ، مانتیور یا … صفحه نمایش قیمت را متصل کرده و بدون نیاز به بروزرسانی دائم به صورت خودکار تغییرات را اعمال فرمایید و این تغییرات هم مانند دیگر بخش ها از طریق پنل بروزرسانی به صورت اتوماتیک بدون نیاز به بارگذاری مجدد صفحه به نمایش در خواهد آمد.

 

ثبت و پیکربندی پیکج

 

تمامی فرایند ثبت ، پیکربندی و ارائه زیرساخت و دسترسی به پنل بروزرسانی توسط تیم پشتیبانی و فنی زمرد مدیا صورت می گیرد و برای خرید اول سه ماه پشتیبانی فنی نیز در نظر گرفته شده که شامل آموزش اولیه کار با سیستم نیز می باشد و پس از آن صرفا سالانه حق اشتراک شامل تمدید دامنه ، زیرساخت ، هاست و اشتراک وب سرور Api محاسبه می گردد و چنانچه مواردی جهت  توسعه و پشتیبانی سرویس و یا استفاده از خدمات فنی تخصصی همچون سئو ، انتشار اپلیکیشن و … مورد نیاز باشد ، شامل الحاقیات می باشد که بنا بر نیاز مشترک اضافه و تعریف می گردد.

سیستم یک پارچه و هوشمند

 

از بزرگترین مزایایی که می توان در رابطه با این محصول به آن اشاره کرد ؛ ایجاد سیستمی یک پارچه توسط تیمی از برترین برنامه نویسان بین المللی می باشند که نیاز به درگیری کارفرما با چندیدن تیم و گرفتن نتایج متفاوت و عدم سازگاری سیستم ها با یک دیگر را از بین می برد یعنی تنها با یک بار سفارش و ثبت شما هم وب سایت رسمی و اختصاصی با طراحی کاربر محور و بصری ویژه خواهید داشت ، هم اپلیکیشن اندروید با قابلیت نشر در سکوهای داخلی و خارجی در قالب فایل APK ، هم وب اپلیکیشن اختصاصی به صورت PWA ، هم بخش جانبی و پر کاربرد تابلو آنلاین صرافی و در نهایت هم ربات تلگرام خاص و اختصاصی شما جهت ارسال خودکار قیمت به کانال تلگرام خود را خواهید داشت و دیگر نیازی نیست برای هر یک زمان پیاده سازی و هزینه مجزا ای پرداخت کنید . ضمن اینکه تعرفه طراحی هر یک از موارد به صورت مجزا بسیار بیشتر از خرید کل پلتفرم خواهد بود و در نهایت خدمات بیشتر و هزینه کمتری را پرداخت کرده اید.

پکیج کامل مارکتینک وب شامل :

 

_______ دسترسی به پنل بروزرسانی

_______ وب سرور API مرکزی

_______ وب سایت کامل

_______ اپلیکیشن اندروید با فایل APK

_______ وب اپلیکیشن تحت وب PWA

_______ ربات تلگرام متصل به API

_______ بخش تابلو آنلاین صرافی

پنل بروزرسانی

وب سایت رسمی

وب سایت اصلی صرافی

 

وب سایت اصلی صرافی به عنوان مرجع رسمی اعلام آخرین اطلاعات ، قیمت ها و مشخصات کسب و کار ، ساعت جهانی و بانک های عامل و … یکی از سرویس های پلتفرم ویژه صرافان می باشد که به صورت ویژه برای فعالیت حوزه صرافی مورد طراحی UIUX قرار گرفته تا علاوه بر کاربر پسند بودن به رفع نیاز مشتریان پرداخته و همچون مابقی سرویس ها به صورت لحظه ای و به صورت دائمی با اتصال به api سرور و اطلاعات را از طریق پنل و به صورت زنده نمایش دهد.

طراحی-وب-سایت-اختصاصی-صرافی-زمرد-مدیا

طراحی واکنش گرا و پرسرعت

 و Responsive

طراحی صفحه اختصاصی

دانلود اپلیکیشن اندروید

طراحی صفحه اختصاصی

دانلود اپلیکیشن اندروید

طراحی صفحه اختصاصی

درباره ما

طراحی صفحه اختصاصی

ارتباط با ما

دریافت اطلاعا ت از وب سرور

نمایش آخرین قیمت های لحظه ای

طراحی اختصاصی

صفحه اصلی متصل به API

طراحی صفحه اختصاصی

ورود به وب اپلیکیشن PWA

طراحی صفحه اختصاصی

فرم های مهم

اپلیکیشن اندروید | Apk

اپلیکیشن اندروید اختصاصی

 

اپلیکیشن اختصاصی اندروید صرافی با قابلیت انتشار در انتشاردهندگان معتبر و متصل به Api سرور جهت بروزرسانی لحظه ای اطلاعات و قیمت ها با ویژگی های انحصاری طراحی و توسعه پیدا کرده است.

 

_____________     ساختار طراحی یک پارچه با هویت بصری

_____________     طراحی اختصاصی UIUX اپلیکیشن

_____________     متصل به وب سرور Api

_____________     باکس و جدول نمایش قیمت ها

_____________     اعلان و نوتیفیکیش داخلی

_____________     نمایش تاریخ و ساعت و لحظه ای

_____________     منو تماس مستقیم و اتصال به شبکه های اجتماعی

_____________     باکس و جدول نمایش قیمت ها

_____________     امکان درج و کپی مستقیم شماره حساب ها

_____________     دارک مود و حالت صفحه تاریک

_____________     ساعت جهانی

_____________     درباره ما

_____________     تماس با ما

_____________     دانلود فرم ها و …

وب اپلیکیشن اختصاصی | PWA

وب اپلیکیشن اختصاصی

وب اپلیکیشن PWA با طراحی یکپارچه و اختصاصی، مشابه وب سایت و اپلیکیشن اندروید بستری برای ارائه خدمات به کابران آنلاین به ویژه کاربران Ios می باشد ، که به تازگی نیز به علت سهولت دسترسی و امنیت بالا مورد استقبال کابران قرار گرفته و از طریق بانک ها نیز ارائه می گردد . این وب اپلیکیشن تمامی امکانات نسخه اندروید را نیز دارد و کاربر هم به صورت آنلاین و هم پس از اضافه کردن اپلیکیشن بر روی دستگاه خود این امکان را دارد تا از تمامی قیمت ها و … امکانات اپلیکیشن نهایت بهره را نیز ببرد .

وب-اپلیکیشن-زمرد-مدیا-صرافی-pwa

باکس و جدول

نمایش اطلات لحظه ای

مناسب پاسخ به

کابران Ios

تکمیل کننده امکانات و

برندینگ ویژه

شامل تمامی صفحه ها و

بخش های مختلف

دریافت اطلاعا ت از وب سرور

نمایش آخرین قیمت های لحظه ای

طراحی اختصاصی

با حفظ ساختار UIUX کلی

دارای تمامی

امکانات نسخه اندروید

امکان کپی

شماره حساب ها

تابلو آنلاین صرافی

تابلو آنلاین صرافی

تابلو اعلان حضوری یکی از بخش های ویژه بارگذاری و طراحی بر روی وب سایت خواهد بودکه این امکان را فراهم می کند تا علاوه بر نمایش آخرین قیمت و اعلانات بر روی نمایش گرهای صرافی برای مشتریان حضوری ، معایب و سختی های استفاده از تابلوهای قدیمی را حذف کند و همچنین با اتصال مانیتورهای اعلام قیمت به وب سرور Apiاختصاصی سرعت بروزرسانی را افزایش داده تا تنها با تغییر در پنل بروزرسانی تمامی بخش ها آپدیت شوند و علاوه بر آن امکان تبلیغات و نمایش قیمت در دیگر مکان ها را فراهم کند زیرا نیاز به هیچ تابلو LED یا برچسبی خاصی نیست و تنها با یک مانیتور یا تلوزیون تابلو اختصاصی شما آماده خواهد بود !

تابلو نمایش نرخ صرافی

ربات تلگرام با ارسال خودکار

ربات تلگرام با امکان ارسال خودکار پست

 

ربات تلگرام پلتفرم صرافی مناسب کاربران خارجی و کابرانی است که مایل هستند از طریق کانال تلگرام آخرین اطلاعات و قیمت را پیگیری کنند و این امکان را به شما می دهد بدون نیاز به اتصال مستقیم به تلگرام و تنها از طریق آپدیت قیمت و وارد کردن اطلاعات در پنل بروزرسانی در بازه زمانی مشخص و به صورت دائم کانال خود را آپدیت نگه دارید و قیمت اعلامی را انتشار دهید. این ربات متصل به وب سرویس است و مستقیما از طریق سرورهای خارجی به ارسال اطلاعات به سرورهای تلگرام می پردازد.

ربات اتوماتیک با

ارسال خودکار

ارسال از طریق بهترین

سرورهای بین المللی

نمایش آخرین

تاریخ و ساعت بروزرسانی

بدون نگرانی از

مسدودی یا دسترسی

ایجاد

پیکربندی و نصب

متصل به

وب سرور Api

فراخوانی همه اطلاعات

تنها با بروزرسانی پنل

نمایش آخرین

قیمت و اطلاعات

+ امکان افزودن سرویس نوبت دهی

+ امکان راه اندازی سرویس نوبت دهی یک پارچه

این سرویس ویژه صرافی هایی می باشد که از ترافیک مشتریان حضوری بالایی برخور دارند و قابلیت اضافه شدن به مجموعه پلتفرم را به صورت مجزا دارد تا علاوه بر نوبت دهی  ، شرایط ارائه خدمات بیشتر ، منظم تر و سریع تر را نیز به صرافی شما اضافه کند و همچنین شرایط نظارت بر مجموعه کار و بهره وری کارمندان را افزایش دهد .

سیستم نوبت دهی اختصاصی دارای پنل مجزا با امکان اضافه کردن انواع  خدمات این حوزه با هر تعداد کارمند را نیز می باشد که امکانات ویژه ای شامل موارد زیر را دارد  :

 

_____________     ساختار طراحی یک پارچه با هویت بصری

_____________     قابلیت دسترسی و دریافت وقت به صورت یک پارجه از طریق وب سایت و اپلیکیشن ها

_____________    حجم کم ، سرعت بالا ، انعطاف پذیری فوق العاده و قابلیت های منحصر به فرد

_____________   داشبورد فوق حرفه

_____________   تنظیم روزهای غیرکاری و تعطیل

_____________   مجهز به درگاه های پرداخت ایرانی زرین پال

_____________    مجهز به پنل های پیامک فارسی IPPanel 

_____________   تنظیم برنامه کاری توسط کارمند و مدیر

_____________   دسته بندی خدمات و مکان ها

_____________   تقویم شمسی

_____________    پرینت دریافت نوبت

همه و همه در

پلتفرم ویژه صرافان زمرّد مدیا

 

فرصت بی نظیر برندینگ و توسعه کسب و کار با سرویس صرافی زمرّد مدیا ، موقعیتی را فراهم می کند تا علاوه بر کاهش قابل توجه پیچیدگی و سردرگمی کار با فضای وب و اپدیت سایت ، اپلیکیشن ها ، شبکه اجتماعی تلگرام و … منجر به کاهش جدی هزینه ها گردد زیرا دیگر نیازی نیست برای هر شبکه و هر بخش فردی مستقلا مدیریت فضا را بر عهده بگیرد و تنها با آپدیت پنل بروزرسانی در تمامی بخش ها آخرین اطلاعات را در اختیار مشتریان بلقوه خود خواهید گذاشت و همچنین با یک بار پیاده سازی امکان ارائه خدمات با قیمتی مناسب در تمامی حوزه ها و مناسب تمامی کاربران فراهم می گردد.

طراحی وب سایت ویژه صرافی ها

دسترسی آسان به

پنل بروزرسانی

سرعت بارگذاری

استاندارد و بالا

اشتراک وب سرور Api

یک ساله به همراه نصب

سیستم

یکپارچه با مدیریت واحد

طراحی

مدرن و حرفه ای

ارائه خدمات بر بستر

برترین سرورهای بین المللی و  داخلی